Jūs naudojate pasenusią naršyklę. Prašome atnaujinti savo naršyklę, kad jūsų naršymo patirtis šiame puslapyje būtų geresnė.
Edukacijos

Edukacija „Vilnos kelias“

Vilnos vėlimas - pati seniausia vilnonių audinių gamybos technika, menanti biblijinius Nojaus laikus. Žmonės jau nuo seno žinojo, jog apsivilkę avies kailiu jie gali ištverti didelį karštį ar šaltį. Šiais laikais, esant daugybei nuostabių medžiagų, kurios gelbsti nuo šalčio ir karščio, vilnos vėlimo technika naudojama ne tik drabužiams velti, bet ir įvairiausioms interjero detalėms ar aksesuarams gaminti. Programa „Vilnos kelias“ skirta supažindinti vaikus ir suaugusiuosius su vėlimo būdais, naudojamais įrankiais, dekoravimo priemonėmis, išmokyti nusivelti pasirinktą rankdarbį šlapiu vėlimo būdu. Programa „Rankdarbiai iš vilnos“ susideda iš 3 paprogramių, atsižvelgiant į dalyvių amžių ir pomėgius. Vieno užsiėmimo trukmė 2 val. Galima rinktis iš trijų variantų: 1. Paprogramė „Kompiuterio pelės arba puodelio padėkliuko vėlimas“, skirta moksleivių ir suaugusiųjų grupėms iki 20 asmenų. Užsiėmime kviečiami dalyvauti moksleiviai nuo 10 metų ir suaugusieji. Programa vidutinio sudėtingumo. Užsiėmimo metu susipažinsite su plokštuminiu vilnos vėlimo būdu bei nusivelsite gaminį šiuo būdu. 2. Paprogramė „Muilo, eglutės žaisliuko arba velykinio kiaušinio apvėlimas“, skirta moksleivių nuo 7 m. ir suaugusiųjų grupėms iki 20 asmenų. Ši programa nesudėtinga. Užsiėmimo metu susipažinsite su šlapiu vilnos vėlimo būdu bei pasigaminsite muilą – plaušinę, eglutės žaisliuką ar velykinį kiaušinį. 3. Paprogramė „Kumštinių pirštinių vėlimas“, skirta moksleivių nuo 16 m. ir suaugusiųjų grupėms iki 15 asmenų. Šis užsiėmimas sudėtingiausias, reikalaujantis daugiausiai kantrybės ir kruopštumo. Šio užsiėmimo metu nusivelsite sau kumštines pirštines ir išmoksite velti tūrinio vėlimo būdu. Yra galimybė velti ir kitą jūsų pageidaujamą gaminį iš anksto susitarus ir suderinus kainą.
Papildoma informacija

Adresas:

Vaineikių g. 8, Darbėnai, Kretingos r.

Telefonas:

+37067636452

Trukmė:

2 val.

Norėdami naudoti žemėlapius, įjunkite visus slapukus. Slapukų valdiklius galite rasti apatiniame dešiniajame ekrano kampe