Jūs naudojate pasenusią naršyklę. Prašome atnaujinti savo naršyklę, kad jūsų naršymo patirtis šiame puslapyje būtų geresnė.
Edukacijos

Edukacija „AUDIMAS“

Audimas, tai vienas iš seniausių amatų, kuris yra paplitęs visame pasaulyje. Kiekvienos staklės turi savo ypatumų, bet visos jos yra daugmaž vienodos. Seniau audėją galėjai rasti turbūt kiekvienam kaimelį. Dalyviai programos metu susipažins su audimo rūšimis, susipažins su pagrindinėmis staklių funkcijomis bei galės ir patys paausti. Kartu su edukatore prisimins Lietuvai būdingus raštus. Pasirinkus ilgesnę programą kiekvienas dalyvis galės nusiausti juostelę – skirtuką. Trumpoji programa „Susipažinkime su audimo amatu“ 1 val. 30 min – 2 val. (Pagaminta produkcija nedalinama) Ilgoji programa „Nusiauskime skirtuką“ 2 val. – 2 val. 30 min (Pasigamintą produkciją dalyviai gali parsivežti) Programos tikslai ir uždaviniai Tikslas: Susipažinti su audimo staklėmis, Lietuvos raštais bei audimo ypatybėmis. Uždaviniai: Prisiminti: Kaip atsiranda audiniai? Kokiomis technikomis yra sukuriami tam tikri raštai ar dirbiniai? Pasidalinti savo atsiminimai ar dominančiai klausimais. Prisiliesti prie audimo staklių. Dalyvių skaičius iki 20 žmonių.
Papildoma informacija

Adresas:

Vaineikių g. 8, Darbėnai, Kretingos r.

Telefonas:

+37067636452

Trukmė:

1 užsiėmimas, 2-3 val.

Kaina:

1 asm. / trumpoji programa –„Audimas“- 6 Eur

1 asm. / Ilgoji programa – „Nusiauskime skirtuką“ – 10 Eur

Norėdami naudoti žemėlapius, įjunkite visus slapukus. Slapukų valdiklius galite rasti apatiniame dešiniajame ekrano kampe