Jūs naudojate pasenusią naršyklę. Prašome atnaujinti savo naršyklę, kad jūsų naršymo patirtis šiame puslapyje būtų geresnė.
2024 02 26

Kretingos rajono turizmo informacijos centre galite įsigyti Kalniaus sodybos dovanų kuponų

Kretingos rajono turizmo informacijos centre galite įsigyti Kalniaus sodybos dovanų kuponų

Nuo šiol pas mus galite įsigyti ir Kalniaus sodybos dovanų kuponus: „Pažintinis jodinėjimas šeimai ir draugams“ (vertė – 49 EUR), „Romantiška nakvynė medžių viršūnėse“ (vertė – 145 EUR), „Poilsis stikliniame „Tipi“ namuke“ (vertė – 145 EUR), „Nakvynė jurtoje“ (vertė – 145 EUR) ir „Bičių terapija“ (vertė – 25 EUR).

Bičių terapija

Bičių terapija (apiterapija) – unikali galimybė atsikratyti streso, nurimti, atrasti minčių ir emocijų pusiausvyrą, gulint specialiame namelyje, kai po jumis dūzgia tūkstančiai bičių. Terapija yra visiškai saugi – nėra jokio atviro kontakto su bitėmis, tačiau namelis sukurtas taip, kad atvykusius pasiektų bičių skleidžiamos mikrovibracijos, kvapai bei šiluma. Paslauga teikiama nuo gegužės pradžios iki rugsėjo pabaigos, kol bitės susiruošia žiemoti.

Pažintis su žirgu šeimai

Tai puikus būdas turiningai praleisti laiką su šeima ir susipažinti su gracingaisiais gyvūnais. Pramoga itin patiks ir mažiems, ir dideliems, kurie dar nėra sėdėję ant žirgo ir nori pirmą kartą tai išbandyti. Jums bus skirtas vienas žirgas, kuriuo pasikeisdami joti galės visi šeimos nariai (iki 4 asm.)

CallTipi namelis iš stiklo

Jūsų laukia romantiškas poilsis miške, stikliniame tipi namelyje dviems. Vasaros  savaitgaliais rezervacijos galimos mažiausiai dvejoms paroms.

Nakvynė palapinėje medyje dviems (galioja visus metus)

Jūsų laukia romantiškas poilsis dviems medžių viršūnėse. Paslauga teikiama iki -5 laipsnių šalčio. Vasaros savaitgaliais rezervacijos galimos mažiausiai dvejoms paroms.

Nakvynė Jurtoje

Tai miško apsuptyje, šiuolaikiškai įrengta jurta, kurioje rasite viską ko gali prireikti jūsų poilsiui, o nuo terasos dar galėsite ir pamaitinti šalia besiganančius žirgus. visi reikalingi patogumai: virtuvėlė, tualetas, dušas; terasa su lauko baldais; dujinis grilis; vaizdas į žirgų pievą; ofuro vonia maisto krepšelis