Jūs naudojate pasenusią naršyklę. Prašome atnaujinti savo naršyklę, kad jūsų naršymo patirtis šiame puslapyje būtų geresnė.
2023 06 09

Kretingos rajono turizmo informacijos centras kviečia į nuolatines vasaros sezono ekskursijas !

Kretingos rajono turizmo informacijos centras kviečia į nuolatines vasaros sezono ekskursijas !

Ekskursija „Kretingos požemiai. Jeigu sienos prabiltų”

Ekskursijos metu aplankysime Kretingos bažnyčios kriptas, Šv. Antano rūmų rūsį, Tiškevičių koplyčios mauzoliejų. Kretingos bažnyčios kriptoje pamatysime Chodkevičių šeimos sarkofagus, karo su švedais metu užmūrytų žmonių palaikus. Šv. Antano rūmuose lankysime buvusias kameras, kuriose kalėjo NKVD kankinami žmonės, pamatysime kankinimų šulinį. Tiškevičių koplyčioje pamatysime šios šeimos sarkofagus, sužinosime Tiškevičių gyvenimo akimirkas.

Data:birželio 15,22,29 d.

liepos 13,20,27 d.

rugpjūčio 3,10,17,24,31 d.

Laikas:

17 val.

Kaina:6 eurai asmeniui

Ekskursija „Vienuolių takais”

Daugiau negu 400 metų senumo Kretingos pranciškonų vienuolynas bei bažnyčia saugo daugybę gražių istorijų ir paslapčių. Kiekvienas ansamblio kampelis kviečia pažinti – karvedžio J.K. Chodkevičiaus gyvenimo istoriją, šv. Antano paveikslo stebuklus, vienuolyno klestėjimą bei tragedijas, Kretingą iš svaiginančio aukščio, užkopus į bokštą. Ekskursija „Vienuolių takais“ yra žavi ir jaudinanti kelionė į praeitį. Joje – pasakojimai apie tikėjimo galią, vienuolių gyvenimo ritmą, paslaptingas kriptas, užgriuvusius rūsius bei tunelius, švedų karių paliktus kardų kirčius ir gyvus užmūrytus žmones bei dar daug kitų pasakojimų.

Data:birželio 17,24  d.

liepos 1,8,15,22,29 d.

rugpjūčio 5,12,19,26 d.

Laikas:11 val.

Kaina:3 eurai asmeniui

Ekskursija „Grafų Tiškevičių legendos”

Ekskursija „Grafų Tiškevičių kelias“ – žavi kelionė į praeitį, kuri prasideda nuo bažnyčios, o jos istoriją rašė ir grafai. Toliau – trumpas sustojimas prie paslaptingojo pirmojo mūrinio tilto Kretingoje, žvilgsnis į aukščiausius Lietuvoje kapinių vartus. Pro juos įėjus atsivers dar daugiau istorijos akimirkų: lankysimės grafų Tiškevičių koplyčioje-mauzoliejuje, kurią pirmą iš visų savo kūrinių Lietuvoje suprojektavo architektas K. E. Strandmanas. Žaviomis dvaro parko alėjomis pasieksime pirmąjį Lietuvoje lietuvišką darželį, iš išorės apžiūrėsime ūkinius dvaro pastatus, kurie, gido prakalbinti, pasakoja apie nenuobodžią dvaro kasdienybę. Galiausiai, pasigrožėsime grafų Tiškevičių šeimos rezidencija. Įgytas kiek skandalingu būdu, dvaras XIX amžiaus pabaigoje tapo savotišku kultūros, naujovių, švietimo centru, o svečius iš plataus pasaulio traukė anuomet didžiausia privačia oranžerija.

Data:birželio 21,28 d.

liepos 5,12,19,26 d.

rugpjūčio 2,9,16,23,30 d.

Laikas:17.30 val.

Kaina:6 eurai asmeniui

 

Dalyvių skaičius ribotas, todėl būtina registruotis telefonu:

+370 670 93890