Jūs naudojate pasenusią naršyklę. Prašome atnaujinti savo naršyklę, kad jūsų naršymo patirtis šiame puslapyje būtų geresnė.

Turizmo informacinės infrastruktūros sukūrimas ir pritaikymas neįgaliųjų poreikiams Kretingos rajono ir Palangos miesto savivaldybėse

Kretingos rajono savivaldybės administracija kartu su Palangos miesto savivaldybės administracija įgyvendina projektą „Turizmo informacinės infrastruktūros sukūrimas ir pritaikymas neįgaliųjų poreikiams Kretingos rajono ir Palangos miesto savivaldybėse“.

Projektas yra finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo lėšomis.

Projekte numatoma iki 2019 m. kovo mėnesio prie lankytinų objektų įrengti informacinius stendus regėjimo negalią turintiems asmenims, liečiamus (taktilinius) žemėlapius, interaktyvius stendus, kuriais patogiai galės naudotis judėjimo negalią turintys asmenys, įgarsinimo sistemas lauko stenduose, nukreipiamuosius ženklus.

Iš viso bus įrengtos 47 ženklinimo priemonės: 13 – Kretingos rajono savivaldybėje, 34 – Palangos miesto savivaldybėje.

Projekto pavadinimas, numeris – „Turizmo informacinės infrastruktūros sukūrimas ir pritaikymas neįgaliųjų poreikiams Kretingos rajono ir Palangos miesto savivaldybėse“, Nr. 05.4.1-LVPA-R-821-31-0001.

Projekto vykdytojas – Kretingos rajono savivaldybės administracija.

Projekto partneris – Palangos miesto savivaldybės administracija.

Bendra projekto vertė – 138 815,68 Eur, ES investicijų lėšos – 122 544,81 Eur.

Įgyvendinimo vieta – Kretingos rajono ir Palangos miesto savivaldybės.

Projekto vykdymo pradžia – 2017 m. kovo mėn.

Projekto trukmė – 24 mėn.