Jūs naudojate pasenusią naršyklę. Prašome atnaujinti savo naršyklę, kad jūsų naršymo patirtis šiame puslapyje būtų geresnė.

Savivaldybes jungiančių turizmo trasų ir turizmo maršrutų informacinės infrastruktūros plėtra

Klaipėdos regiono savivaldybės vykdo projektą „Savivaldybes jungiančių turizmo trasų ir turizmo maršrutų informacinės infrastruktūros plėtra“, kuriuo siekiama sukurti vieningą turizmo ženklinimo infrastruktūros sistemą Klaipėdos regione. Šio projekto pareiškėjais yra Klaipėdos miesto savivaldybės administracija, o partneriais – visos likusios 6 Klaipėdos regiono savivaldybės.

Klaipėdos miesto savivaldybės administracija įvykdė visas turizmo trasų ir turizmo maršrutų informacinės sistemos įrengimo darbų su projektavimu viešojo pirkimo procedūras ir informacinę infrastruktūrą, kuri nukreips į turistinius objektus Kretingos rajono savivaldybėje, pagal 2019 m. kovo 26 d. sutartį per 12 mėn. įsipareigojo įrengti UAB „Gatas“ už 73.159,96 Eur, iš jų ES fondų lėšos 62.185,96 Eur, savivaldybei iš biudžeto reikės prisidėti 10.974,00 Eur.

Kretingos rajono savivaldybės teritorijoje bus įrengti 52 kelio ženklai Nr. 628 „Krypties rodyklė į lankytiną objektą“ ir Nr. 629 „Lankytinos vietos pavadinimas“, 8 informaciniai stendai su žemėlapiu bei lankytinų vietų aprašymais, 7 informaciniai stendai prie turizmo objektų su jo aprašymu bei 11 kryprodžių stovų su krypties rodyklėmis į tam tikrus turistinius objektus. Per 3 mėn nuo sutarties pasirašymo UAB „Gatas“ įsipareigojo parengti šių ženklų įrengimo projektą su tiksliomis vietomis ir visais reikiamais suderinimais.