Jūs naudojate pasenusią naršyklę. Prašome atnaujinti savo naršyklę, kad jūsų naršymo patirtis šiame puslapyje būtų geresnė.
2023 11 24

Kretingos rajono turizmo informacijos centras kviečia į šventinę ekskursiją „Kalėdų burtai Kretingoje“

Kretingos rajono turizmo informacijos centras kviečia į šventinę ekskursiją „Kalėdų burtai Kretingoje“

Gruodžio 3 dieną 14 valandą Kretingos rajono turizmo informacijos centras kviečia į šventinę ekskursiją „Kalėdų burtai Kretingoje“.

Ar žinojote, kad senovėje šventinės eglutės buvo mažytės, telpančios ant vaišių stalo? O pirmosios didelės kalėdinės eglės į aikštes „iškeliavo” dėl teatrinių sumetimų, siekiant atkartoti Rojaus vaizdinius? Už žiemiškų blizgučių slypi daug prasmingų paslapčių – žmogaus noras užsitikrinti gerus metus, įtikti protėvių dvasioms, grįžti prie Adomo ir Ievos ištakų. Visos šios paslaptys bei norai ir sukuria Kalėdų pasaką, kurios kasmet laukiame. Tad kviečiame pasinerti į šventinį šurmulį ir kartu patirti Kretingos kalėdinę pasaką. Gausybė spindinčių švieselių, puošiančių miesto gatves, nuostabaus grožio miesto Kalėdų eglė ir įtraukiantys gido pasakojimai sukurs jaukią atmosferą bei praskaidrins nuotaiką. Keliaudami po jaukiai apšviestą Kretingą, lankytojai susipažins su žymiausiais miesto objektais, sužinos kalėdines tradicijas, o sušilti po ekskursijos bus pakviesti į „Dvaro saldaininę”. Ten vaišinsimės kakava ir šventiniais karameliniais saldainiais, kurie, neabejotinai, primins tikrą vaikystės pasaką.

 Ekskursija nemokama, tačiau būtina išankstinė registracija tel. 8 670 93890.