Jūs naudojate pasenusią naršyklę. Prašome atnaujinti savo naršyklę, kad jūsų naršymo patirtis šiame puslapyje būtų geresnė.
2023 12 04

Kretingos rajono turizmo informacijos centras kviečia į ekskursiją „Į svečius pas Kalėdų senelį“

Kretingos rajono turizmo informacijos centras kviečia į ekskursiją  „Į svečius pas Kalėdų senelį“

Kretingos rajono turizmo informacijos centras gruodžio 16 d. 13 val. ir 17 d. 12 val. kviečia dalyvauti ekskursijoje „Į SVEČIUS PAS KALĖDŲ SENELĮ“!

Geros žinios kretingiškiams ir miesto svečiams! Į Kretingą atvyksta Kalėdų senelis ir atsiveža kalėdinę pasaką! Nereiks net keliauti į Laplandiją!

Tad jei svajojote sutikti Kalėdų senelį ir patirti kalėdinį stebuklą, tereikia užsiregistruoti į ekskursiją. Jūsų laukia pasivaikščiojimas po šventiškai šurmuliuojančią Kretingą, įdomiausi pasakojimai apie istorines vietas, pasimatymas su įspūdinga miesto egle, daugybė legendų apie kalėdines tradicijas ir desertui – susitikimas su pačiu Kalėdų seneliu! Maža to, pamatysite ir dar vieną Kalėdų eglę – tokią, kokią puošdavo grafai Tiškevičiai!

Į ekskursiją įeina:

–      Ekskursija su gidu po šventiškai papuoštą miestą, maršrutą pradedant nuo Kalėdų eglės ir pasivaikščiojimą pabaigiant Kretingos muziejuje.

–      Apsilankymas Žiemos sode ir Kalėdų senelio rezidencijoje (bilietą į muziejų reikės įsigyti patiems).

Ekskursija po miestą nemokama, tačiau reikės savarankiškai įsigyti bilietą į Kretingos muziejų.

Registracija 8 670 93890