Jūs naudojate pasenusią naršyklę. Prašome atnaujinti savo naršyklę, kad jūsų naršymo patirtis šiame puslapyje būtų geresnė.
Spa, pirtys, sodybos

Poilsio ir sveikatinimo kompleksas „Atostogų parkas“

„Atostogų parkas“ – tai didžiausias poilsio ir sveikatinimo kompleksas Vakarų Lietuvoje, kuriame – 16 baseinų ir 7 pirtys Jūsų poilsiui ir sveikatai. Kompleksas įsikūręs Žibininkuose, Kretingos r. Tai – strategiškai puikioje vietoje esantis gamtos prieglobstis, nuo Baltijos jūros ir Palangos kurorto nutolęs 6 km, nuo uostamiesčio Klaipėdos – 30 km. Komplekse kviečiama mėgautis vandens pramogomis, unikaliomis pirčių programomis, SPA ir sveikatinimo procedūromis, apsistoti viešbutyje ar miško apsuptyje esančiose rąstinėse vilose. „Atostogų parkas“ pirmasis Lietuvoje mineralinį geoterminį vandenį pradėjo naudoti sveikatinimo tikslais, taigi tik šiame komplekse galima išbandyti procedūrą „Mineralų jūra“ vieninteliame Lietuvoje sertifikuoto mineralinio geoterminio vandens baseine, kuri sveikatinimo tikslais derinama su gydomųjų savybių turinčio dumblo – sapropelio aplikacijomis. „Natura Termo SPA“ – tai gydomąsias procedūras teikiantis medicininis SPA centras, įkurtas poilsio ir sveikatinimo komplekse „Atostogų parkas“. Čia stiprinama sveikata, organizmas, kokybiškai ilsimasi. „Natura Termo SPA“ sukurtos gydymo ir reabilitacinės programos, kurių metu taikomos įvairios sertifikuotos gydymo procedūros.
Papildoma informacija

Adresas:

Venecijos aklg. 2, Žibininkų k., Kretingos r.

 

 

Telefonas:

+370600 85 222

 

El. paštas:

info@atostoguparkas.lt

 

Svetainė:

www.atostoguparkas.lt

 

Norėdami naudoti žemėlapius, įjunkite visus slapukus. Slapukų valdiklius galite rasti apatiniame dešiniajame ekrano kampe