Jūs naudojate pasenusią naršyklę. Prašome atnaujinti savo naršyklę, kad jūsų naršymo patirtis šiame puslapyje būtų geresnė.
Lankytinos vietos

Ūkvedžio namas

Priešais Kretingos dvarą, kitoje gatvės pusėje stovi daug kuklesnis, bet grožiu rūmams prilygstantis pastatas – Ūkvedžio namas. Dabar šiame pastate dirba muziejaus administracija ir įkurta Kretingos miesto istorijos ekspozicija. Tačiau gali būti, jog Ūkvedžio namas išties galėjo tarnauti kaip rūmai – tol, kol XIX amžiaus pirmoje pusėje buvo statomi nauji, mūriniai rūmai. Tad ūkvedžiui skirtame name galėjo pagyventi grafai Zubovai ir tikrai gyveno grafienė Sofija Tiškevičienė, kol rūmuose vyko remontas. Ūkvedžio namas net ir vadintas „palociais“. Ir išties, rūmus pastatas primena – išlikusi spalvota sienų tapyba, o patalpų gausa leido patogiai gyventi visai ūkvedžio šeimai. Dabar į Ūkvedžio name esančią ekspoziciją galima patekti perėjus baltą lieptelį – nuo jo atsiveria pastato ir aplinkos grožis.
Papildoma informacija

Adresas:

Vilniaus g. 33, Kretinga.

Telefonas:

+37068206702

Kaina (lankant su malūnu ir centriniais rūmais):

* suaugusiesiems nuo spalio 1 d. iki balandžio 30 d. – 4,00 Eur;
* suaugusiesiems nuo gegužės 1 d. iki rugsėjo 30 d. – 5 Eur;
* moksleiviams, studentams – 1,20 Eur;
* pensininkams – 2 Eur.

Norėdami naudoti žemėlapius, įjunkite visus slapukus. Slapukų valdiklius galite rasti apatiniame dešiniajame ekrano kampe