Jūs naudojate pasenusią naršyklę. Prašome atnaujinti savo naršyklę, kad jūsų naršymo patirtis šiame puslapyje būtų geresnė.
Lankytinos vietos

Kretingos bernardinų vienuolyno ir Viešpaties Apreiškimo Švč. Mergelei Marijai bažnyčios statinių komplekso taktilinis žemėlapis

Sumažintas pasaulis gali būti labai įdomus – juk visos detalės tuomet matosi tarsi iš viršaus, iš paukščio skrydžio. Norint Kretingą apžiūrėti iš paukščio skrydžio, tereikia užkopti į bažnyčios bokštą. O norint pamatyti pačią bažnyčią tarsi iš dangaus, kopti ar skristi niekur nereikia. Šalia bažnyčios esančiame skvere stovi pirmasis mieste iš bronzos pagamintas taktilinis žemėlapis – jis vaizduoja sumažintą Kretingos pranciškonų vienuolyno ir Viešpaties apreiškimo Švč. Mergelei Marijau bažnyčios kompleksą. Šį žemėlapį galima liesti ir jis yra pritaikytas regėjimo negalią turintiems žmonėms – informacija apie pranciškonų ansamblį parašyta Brailio raštu. Žemėlapis yra puiki pažinimo priemonė visiems, atvykstantiems į Kretingą ir besiruošiantiems aplankyti patį pranciškonų kompleksą.
Papildoma informacija

 

Adresas:

 Vilniaus g., Kretinga

 

Darbo laikas:

Visada

 

Kaina:

Nemokama