Jūs naudojate pasenusią naršyklę. Prašome atnaujinti savo naršyklę, kad jūsų naršymo patirtis šiame puslapyje būtų geresnė.
Edukacijos

Rankdarbiai iš vilnos

Žmonės jau nuo seno žinojo, jog apsivilkę avies kailiu gali ištverti didelį karštį ar šaltį. Šiais laikais vilnos vėlimo technika naudojama ne tik drabužiams velti, bet ir įvairioms interjero detalėms bei aksesuarams gaminti. Dalyvaudami programoje Jūs susipažinsite su vėlimo būdais, naudojamais įrankiais, dekoravimo priemonėmis, išmoksite nusivelti pasirinktą rankdarbį šlapiu vėlimo būdu. Programa „Rankdarbiai iš vilnos“ susideda iš 3 paprogramių, atsižvelgiant į dalyvių amžių ir pomėgius. Vieno užsiėmimo trukmė 1,5 val. Užsiėmimus veda tradicinė amatininkė Rasa Balsevičienė. 1. Paprogramė „Telefono dėkliuko, kvepiančio pakabuko, kompiuterio pelės arba puodelio padėkliuko vėlimas“, skirta moksleivių ir suaugusiųjų grupėms iki 25 asmenų. Telefono dėkliuko vėlimo užsiėmime kviečiami dalyvauti moksleiviai nuo 14 metų, o kvepiančio pakabuko, kompiuterio pelės arba puodelio padėkliuko – nuo 10 metų. Kaina 1 grupei – 78 Eur. 2. Paprogramė „Muilo, eglutės žaisliuko arba velykinio kiaušinio apvėlimas“, skirta moksleivių nuo 10 m. ir suaugusiųjų grupėms iki 25 asmenų. Kaina 1 grupei – 88 Eur. 3. Paprogramė „Kumštinių pirštinių vėlimas“, skirta moksleivių nuo 16 m. ir suaugusiųjų grupėms iki 25 asmenų. Kaina 1 grupei – 93 Eur. Telefonas pasiteiravimui ir išankstinė registracija edukaciniams užsiėmimas (8 445) 77612.
Papildoma informacija

Adresas:

Vilniaus g. 37, Kretinga

Telefonas:

8 445 77612

Kaina:

nuo 78 iki 93 Eur

Trukmė:

1,5 val.

Norėdami naudoti žemėlapius, įjunkite visus slapukus. Slapukų valdiklius galite rasti apatiniame dešiniajame ekrano kampe