Jūs naudojate pasenusią naršyklę. Prašome atnaujinti savo naršyklę, kad jūsų naršymo patirtis šiame puslapyje būtų geresnė.
Edukacijos

Kretingos dvaro kepiniai

Programa skirta vaikų grupėms iki 25 asmenų, suaugusiųjų ir mišrioms grupėms iki 15 asmenų Užsiėmimą veda Vida Viskontienė, sertifikuoto tautinio paveldo produkto – duonos – kepėja ir Nijolė Vasiliauskienė, Muziejaus Etnografijos skyriaus vedėja. Užsiėmimas vyksta Kretingos muziejaus Tradicinių amatų centre, adresu Vilniaus g. 37, Kretinga. Susipažinsite su duonos svarba lietuvio buityje ir papročiuose, kepimo tradicijomis, paruošti tešlą, patys formuosite duonos kepaliukus arba ragaišį ir išsikepsite juos duonkepėje. O kol duona keps, etnografinėje ekspozicijoje susipažinsite su senaisiais žemės įdirbimo įrankiais, duonai kepti naudotais rakandais, mokysitės atpažinti grūdines kultūras, galėsite pabandyti sutrinti grūdus trintuvėje. Sužinosite apie kalendorines ir šeimos šventes, kuriose buvo naudojama Apeiginė duona, susipažinsite su smulkiosios tautosakos lobynu apie duoną.
Papildoma informacija

Adresas:

Vilniaus g. 37, Kretinga

Telefonas:

844577612

 

Trukmė:

1 – 1,5 val

Kaina:

1 grupei: 47,00 Eur

Norėdami naudoti žemėlapius, įjunkite visus slapukus. Slapukų valdiklius galite rasti apatiniame dešiniajame ekrano kampe