Jūs naudojate pasenusią naršyklę. Prašome atnaujinti savo naršyklę, kad jūsų naršymo patirtis šiame puslapyje būtų geresnė.
2024 02 07

Kretingos rajono turizmo informacijos centras vasario 2 – 4 d. dalyvavo tarptautinėje turizmo parodoje „Balttour 2024”

Kretingos rajono turizmo informacijos centras vasario 2 – 4 d. dalyvavo tarptautinėje turizmo parodoje „Balttour 2024”

Kretingos rajono turizmo informacijos centras vasario 2 – 4 d. dalyvavo tarptautinėje turizmo parodoje „Balttour 2024”. Prieš parodą vasario 1 d. vyko Lietuvos turizmo išteklių pristatymo renginys Lietuvos ambasadoje Rygoje, kur bendrame pranešime buvo pristatytos viso Klaipėdos regiono, tame tarpe ir Kretingos, populiariausi lankytini objektai ir turizmo naujienos.

Kretingos rajono turizmo informacijos centras, kartu su kitomis septyniomis Klaipėdos regiono savivaldybėmis, parodoje dalyvavo bendrame Klaipėdos regiono stende – „Lietuvos pajūris“.

Parodoje dalyvavo ne tik turizmo informacijos centrai, bet ir verslo atstovai, kurie lankytojus viliojo išskirtiniais pasiūlymais. Dalyviai turėjo galimybę degustuoti bei įsigyti tradicinių vietos valgių ir gėrimų, sudalyvauti įvairiose loterijose ir žaidimuose, nusifotografuoti su lankytinų vietų simboliais – personažais. Mažųjų parodos lankytojų laukė saldumynai ir smulkios dovanėlės.

Kretingos rajono turizmo informacijos centro atstovės Laura Kriginaitė ir Nijolė Cimermonė potencialius Kretingos rajono lankytojus supažindino su  artėjančio 2024 metų turizmo sezono naujienomis, lankytinais gamtos ir kultūros objektais, saugomomis rajono teritorijomis, tradiciniais renginiais, edukaciniais užsiėmimais, populiariausiomis ekskursijomis. Lankytojai kartu su pakvietimu atvykti į Kretingą dovanų gavo ir reprezentacinių suvenyrų – tušinukų, pakabukų, magnetukų.