Jūs naudojate pasenusią naršyklę. Prašome atnaujinti savo naršyklę, kad jūsų naršymo patirtis šiame puslapyje būtų geresnė.
2022 12 05

Kretingoje sužibusi eglė ištirpdė net ledinę Sniego karalienės širdį

Kretingoje sužibusi eglė ištirpdė net ledinę Sniego karalienės širdį

Šeštadienio vakarą Kretingoje, Rotušės aikštėje, sužibo pagrindinė miesto eglė. Jaukumu ir tikromis Kalėdomis alsuojanti žaliaskarė ištirpdė net ledinę Kretingoje viešėjusios Sniego karalienės širdį.

Po kelerių metų pertraukos Kretingos žaliaskarė vėl natūrali. Sidabrinę eglę miestui dovanojo kretingiškė Neringa Byčenkienė. Ji papuošta iš 20 tūkst. baltos spalvos lempučių sudaryta girlianda ir 300 sidabrinių rutulio formos žaislų. Šių metų Kretingos pagrindinės eglės įžiebimo renginiai kvietė apsilankyti Ledo karalystėje. Žaliaskarė įžiebta drauge su Sniego karaliene, Gerda, Kajumi ir mielaširdingais nykštukais. Tuo metu greta Rotušės aikštės esantis skveras šeštadienio ir sekmadienio vakarą virto šviesos bei garso menininkų sukurtu stebuklingu mišku, kuriuo pagrindiniu akcentu tapo ledinės širdies instaliacija.

Jau antrus metus iš eilės artėjančias gražiausias metų šventes Kretingos rajonas taip pat pasitinka pasidabinęs šimtais nykštukų. Jų jau pridygo ne tik gyventojų kiemuose, parduotuvių vitrinose, bet ir specialioje Nykštukų alėjoje Kretingoje „Nykštukai Ledo karalystėje“. Skvere greta Rotušės aikštės šiemet iš viso įkurdinta virš 30 rajono gyventojų bei organizacijų sukurtų nykštukų. Pasivaikščioti Nykštukų alėja Kretingoje bus galima visą šventinį laikotarpį.