Jūs naudojate pasenusią naršyklę. Prašome atnaujinti savo naršyklę, kad jūsų naršymo patirtis šiame puslapyje būtų geresnė.
2021 02 24

Įvyko virtualus Klaipėdos regiono pristatymas Lietuvos ambasadoje Latvijoje.

Įvyko virtualus Klaipėdos regiono pristatymas Lietuvos ambasadoje Latvijoje.

Vasario 24 d. Latvijos turizmo įmonių atstovams pristatytos Klaipėdos regiono turizmo galimybės. Renginio dalyvius pasveikinęs Lietuvos ambasadorius Latvijoje Artūras Žurauskas pabrėžė tikįs, kad „atšaukus tarptautinių kelionių ribojimus tarp kaimyninių šalių, atsivers naujos galimybės abiejų šalių piliečiams atrasti vieni kitus iš naujo“.

Klaipėdos turizmo centro direktorė Romena Savickienė išsamiai nušvietė ne tik esamus, bet ir būsimus traukos objektus vakarų Lietuvoje, Klaipėdoje ar Neringoje. Regiono turizmo informacijos centrų, kultūros bei turizmo organizacijų atstovai aktyviai bendravo su renginio dalyviais, atsakė į jų klausimus bei kvietė išnaudoti galimybes aplankyti Lietuvos pamario kraštą.

Prezentacijos metu pristatyti Klaipėdos miesto, Palangos, Neringos kurortų, Klaipėdos, Kretingos, Skuodo, ir Šilutės rajonų turizmo ištekliai, galimybės, naujos turizmo infrastruktūros objektai, paslaugas bei jų paketai, planuojami renginiai.

Renginyje, organizuotame bendradarbiaujant Klaipėdos turizmo informacijos centrui ir Lietuvos Respublikos ambasadai Latvijoje,  iš viso dalyvavo 24 Latvijos turizmo įmonių, agentūrų ir asociacijų atstovai, su kuriais užmegzti nauji ar atnaujinti esami verslo ryšiai ar kontaktai.