Jūs naudojate pasenusią naršyklę. Prašome atnaujinti savo naršyklę, kad jūsų naršymo patirtis šiame puslapyje būtų geresnė.
2024 06 25

Beveik trys tūkstančiai nemokamų banglenčių treniruočių Klaipėdos regiono gyventojams

Beveik trys tūkstančiai nemokamų banglenčių treniruočių Klaipėdos regiono gyventojams

Sulaukusi Nacionalinės sporto agentūros finansavimo, Surf Camp banglenčių akademija į Baltijos jūrą kviečia išsiirti 120 Klaipėdos regiono gyventojų. Tris mėnesius truksiantis regioninis fizinio aktyvumo projektas sudarys galimybę du kartus per savaitę sportuoti nemokamai.

“Banglenčių sportas yra puiki priemonė gerinti visuomenės fizinį aktyvumą. Matome tendenciją, jog apie 80% pabandžiusių banglentes – grįžta pakartotinai, taip pat – daugelis pradeda aktyviai sportuoti, stiprinti savo ištvermę ir jėgą, kad bangose galėtų praleisti daugiau laiko, pasimėgautų jomis geriau”,- pasakojo Surf Camp įkūrėjas Girmantas Neniškis.

Nuo liepos pradžios iki rugsėjo pabaigos vyksiančiuose užsiėmimuose kartu galės sportuoti ir vaikai, ir suaugę. Bus formuojamos dvi vaikų, dvi šeimų ir viena suaugusiųjų grupė po 24 asmenis. Visi jie į bangas išsiirs su sertifikuotais treneriais ir gelbėtojais. Sporto trenerių ir instruktorių kvalifikaciją turintys specialistai pasidalins patarimais tiek sporto, tiek mitybos, sveikos gyvensenos klausimais.

“Net neabejoju, jog šis projektas reikšmingai prisidės prie banglenčių sporto ir kultūros plėtros. Treneriams atsivers daugiau galimybių tobulinti tęstinio mokymo įgūdžius, taip pat bus užtikrintas pastovus darbo krūvis. Atsižvelgiant, kad sezonas Lietuvoje yra labai trumpas, tokie projektai neabejotinai motyvuoja trenerius kelti savo kvalifikaciją ir tęsti darbą vystant banglenčių sportą Baltijoje”,- mintimis dalinosi akademijos vyr. treneris Donatas Meškauskas.

Praėjusį sezoną Surf Camp surengė daugiau nei 4500 banglenčių pamokų, tad 2880 papildomų treniruočių prisidės prie reikšmingo augimo. Svarbu, kad ne mažiau kaip pusė šių pamokų bus skirtos mažiau galimybių turintiems asmenims. Taip pat tikimasi, jog daugiau Klaipėdos regiono gyventojų atras galimybę sportuoti jūroje ir kurti naują ryšį su ja.

“Pastebime tendenciją, kad banglenčių sportu užsiima žymiai daugiau Vilniaus ir Kauno gyventojų. Mūsų akademijoje klaipėdiečiai sudaro vos apie 10% klientų. Norėtume, kad daugiau pajūrio gyventojų atrastų naują ryšį su Baltijos jūra ir padidintų savo fizinį aktyvumą. Galų gale – banglentės yra puiki terapijos ir meditacijos forma, galimybė atsijungti nuo kasdienio triukšmo ir susibalansuoti savo emocinę savijautą”,- reziumavo G. Neniškis.

Projekte nemokamai dalyvauti gali visi Klaipėdos regiono gyventojai, tiek jau plaukiantys banglente ir siekiantys tobulėti, tiek ir dar nė sykio neišsiyrę į bangas. Projektas bendrai finansuojamas valstybės biudžeto lėšomis, kurias administruoja Nacionalinė sporto agentūra prie Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos.

Registracija iki liepos 3 dienos vyksta adresu: www.surfcamp.lt/nemokamos-treniruotes/