Jūs naudojate pasenusią naršyklę. Prašome atnaujinti savo naršyklę, kad jūsų naršymo patirtis šiame puslapyje būtų geresnė.
Vyšnių dvaras

Vyšnių dvaras

Istorija ir ramybe dvelkianti, nuostabiai graži vieta šalia stūksančio Gintarų piliakalnio, kairiajame Minijos krante. XVI–XVII a. ant piliakalnio stovėjo Kartenos dvaras, kurį supo 3 tvenkiniai, o šalia buvo evangelikų reformatų bažnyčia. Manoma, kad dvaras sunaikintas gaisro apie XVII a. vidurį, per karus su švedais. Kalvą vietos gyventojai vadina Vyšnių kalnu ir pasakoja apie ją įvairius padavimus. Vienas jų mena, kad Kartenos dvaro ponas labai mėgo vyšnias ir pasodino didelį sodą. Švedams dvarą sudeginus, sodas išliko ir kiekvieną pavasarį baltais žiedais papuošdavo kalvą. Dėl to ji ir buvo pavadinta Vyšnių kalnu. Vyšnių dvaras duris lankytojams atvėrė 2015 metų pavasarį, siūlydamas puikią galimybę apsistoti, atšvęsti svarbiausias sukaktis, surengti konferencijas. Medinio dvaro pastatų eksterjeras ir patalpų interjeras sukurti remiantis medinių Žemaitijos dvarų laikotarpio inspiracijomis.
Papildoma informacija

Adresas:

Pušyno g. 14, Gintarų k., Kretingos r.

Telefonas:

+37069956463

El. paštas:

info@vysniudvaras.lt

Norėdami naudoti žemėlapius, įjunkite visus slapukus. Slapukų valdiklius galite rasti apatiniame dešiniajame ekrano kampe