Jūs naudojate pasenusią naršyklę. Prašome atnaujinti savo naršyklę, kad jūsų naršymo patirtis šiame puslapyje būtų geresnė.
Renginiai

Kovo 22-27 d. Spektaklis jaunimui „Audringa naktis“

Su jauduliu ir džiugesiu kovo 22 d. 18.30 ir 27 d. 18.30 kviečiame į paaugliams ir jaunimui skirto spektaklio „Audringa naktis” pagal Michele Lemieux kūrybą premjerą! Kur baigiasi begalybė? Iš kur mes? Likimas. O kas tai yra iš tikrųjų? Ar galima pamatyti savo sielą? Ar galima paslėpti tas kūno dalis, kurios mums nepatinka? Šie ir dar daug kitų klausimų apie save ir pasaulį neleidžia mergaitei užmigti. Pasitelkę vaizduotę atžalyniečiai ieškojo atsakymų į mergaitės keliamus klausimus ir sukūrė žaismingą, susimąstyti ir dalintis neramiomis mintimis skatinantį teatrinių etiudų spektaklį. Labai pasiilgome susitikimų su žiūrovais! Laukiame Jūsų! Režisierė Auksė Antulienė Teatrinius etiudus ir scenografiją sukūrė atžalyniečiai Dekoracijas pagamino Andrius Gaubys Afišos ir kostiumų dailininkė Kotryna Čičiūnaitė Kompozitorius Džiugas Antulis Apšvietimą veda Sandra Vaičiūtė Vaidina: Fausta Anužytė, Ula Gaubė, Sidas Čepelevas, Kotryna Čičiūnaitė, Deimantė Druskinytė, Vakarė Gaveikaitė, Gerda Gedrimaitė, Dominyka Gudauskaitė, Emilija Matulaitytė, Viltė Marija Pucaitė, Laura Vaitkevičiūtė Trukmė 55 min. Bilieto kaina 5 eurai.
Papildoma informacija

Vieta:

Pabrėžos g. 1. Kretinga

Data:

kovo 22 ir 27 d.

Laikas:

18.30 val.

Norėdami naudoti žemėlapius, įjunkite visus slapukus. Slapukų valdiklius galite rasti apatiniame dešiniajame ekrano kampe