Jūs naudojate pasenusią naršyklę. Prašome atnaujinti savo naršyklę, kad jūsų naršymo patirtis šiame puslapyje būtų geresnė.
Artimiausi renginiai

Nuo spalio 9 d. iki lapkričio 10 d.

Tai apie 20 darbų ciklas, skirtas Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos šimtmečio paminėjimui. Tomas Kiauka Gimė 1968 metais Šilutėje, užaugo Vilniuje. Baigė J. Vienožinskio dailės mokyklą, vėliau tapybos mokėsi privačiai. Vokietijoje studijavo teologiją ir filosofiją, Heidelbergo universitete apgynė daktaro disertaciją. Vilniaus Dailės akademijoje dėsto filosofiją ir meno teoriją, rašo straipsnius ir esė teologijos, filosofijos ir meno temomis. Lietuvių PEN centro natys. Kartu su pianistu ir tapytoju Viktoru Paukšteliu surengė tapybos darbų parodą Klaipėdoje (2011), Vilniuje (2012) Kėdainiuose (2014), personalinė paroda Baroti galerijoje (2018) Klaipėdoje ir Kretingoje (2019), M. Valančiaus viešojoje bibliotekoje. Dalyvauja kūrybiniuose Paliesiaus dvaro pleneruose. Nuo 2018 metų Klaipėdos apskrities dailininkų sąjungos narys.
Papildoma informacija

Vieta:

Kretingos rajono kultūros centras

Data:

nuo spalio 9 iki lapkričio 10 d.

Laikas:

8:00 – 18:00

Norėdami naudoti žemėlapius, įjunkite visus slapukus. Slapukų valdiklius galite rasti apatiniame dešiniajame ekrano kampe