Jūs naudojate pasenusią naršyklę. Prašome atnaujinti savo naršyklę, kad jūsų naršymo patirtis šiame puslapyje būtų geresnė.
Artimiausi renginiai

Nuo rugsėjo 1 iki 30 d. A. Antanavičiūtės autorinė fotografijų paroda ,,Aš esu velnio nuotaka…“

Nuo rugsėjo 1 d. Kultūros centre veiks autorinė fotografijų paroda ,,Aš esu velnio nuotaka…” „Mano meilė nemiršta, tik pereina iš vieno būvio į kitą. Tarsi nesenkanti upės tėkmė banguoja, raizgosi, prislopsta, vingiuoja arba savo stipria versme nugriauna kelyje pasitaikančias kliūtis. Ji juda tolyn į marias, vandenyną – išnyksta krantai, dingsta tabu – visiškai pasineriu į begalybę. Aš sugrįžau iš Anapus tam, kad pasakyčiau priešui – tikra Meilė gali priversti demonus statyti šventyklas. Tikrosios Meilės nereikėjo, pasirodo, ieškoti – ji visada buvo greta. Manyje. Tiesiog vieną dieną atsiskleidė. Dėkinga tiems, kurie pažadino mano jausmus ir leido pažinti savą tikrąją prigimtį. Skirta mano pirmajai meilei atminti. Geriausiam draugui – Drakulai. Didžiajai aistrai ir Moterims, nes mes visos esama Raganos: vienos geros, kitos blogos. Blogomis padaro vyrai raganiai.“ (aut. ž.) TRUMPAI: Su Aneda likimas mus suvedė visai netikėtai. Kultūros centre. Šiaip kalbi moteris nedaug tepasakojo apie savo pomėgį fotografijai, nors, sakydama – „tegul apie mano darbus sprendžia tie, kas juos žiūrės“, paslaptingai šypsojosi akimis. Bet labiausiai palietė tas faktas, kad Aneda – kybartiečio, rašytojo ir redaktoriaus, autorinių poezijos knygų autoriaus A.A. Vlado Burago duktė… Menas perduodamas iš kartos į kartą.
Papildoma informacija

Vieta:

Kretingos rajono kultūros centras

Data:

nuo rugsėjo 1 iki 30 d.

 

Laikas:

8.00 – 18.00

 

Norėdami naudoti žemėlapius, įjunkite visus slapukus. Slapukų valdiklius galite rasti apatiniame dešiniajame ekrano kampe