Jūs naudojate pasenusią naršyklę. Prašome atnaujinti savo naršyklę, kad jūsų naršymo patirtis šiame puslapyje būtų geresnė.
Renginiai

Ekskursija „Apžvalginė ekskursija: nuo bažnyčios iki dvaro“

Gilia istorija garsėjančioje Kretingoje praleisti galima dieną ir daugiau. Tačiau kas, jei į Kretingą tik užsukote ir turite vos porą valandų? Siūlome ekskursiją „Apžvalginė ekskursija: nuo bažnyčios iki dvaro“, per kurią sužinosite įdomiausius pasakojimus bei pamatysite garsiausius miesto objektus. Kretinga neįsivaizduojama be 400 metų senumo bažnyčios – tad ekskursiją pradėsite nuo įspūdingų bažnyčios durų, užsuksite į vidinį pranciškonų vienuolyno kiemelį ir užkopsite į 42 metrų aukščio bažnyčios bokštą. Apžvelgę Kretingą iš paukščio skrydžio, aplankysite lurdą, išgirsite itin spalvingą pasakojimą apie šv. Antano rūmus, užsuksite prie stebuklais garsėjančio J. Pabrėžos kapo, apžiūrėsite ne taip seniai paslaptis atskleidusią grafų Tiškevičių koplyčią. Ekskursijos desertui – išskirtinis Saulės laikrodis su kalendoriumi bei Tiškevičių dvaro istorijos.
Papildoma informacija

Adresas:

Atvykti į Kretingos rajono turizmo informacijos centrą

Data:

Gegužės 15 d.

Laikas:

11.30 val.

Telefonas:

8445 73 102

Kaina:

3 eurai asmeniui

Norėdami naudoti žemėlapius, įjunkite visus slapukus. Slapukų valdiklius galite rasti apatiniame dešiniajame ekrano kampe