Jūs naudojate pasenusią naršyklę. Prašome atnaujinti savo naršyklę, kad jūsų naršymo patirtis šiame puslapyje būtų geresnė.
Artimiausi renginiai

Iki rugsėjo 30 d.“Camera Obscura“

Ar kada nors pagalvojote, koks jausmas būtų patekti į fotoaparato vidų ir žiūrėti į pasaulį iš ten? Tokia galimybė bus įmanoma Kretingos muziejaus erdvėje. Čia Lietuvos fotomenininkų sąjungos Klaipėdos skyrius įrengs didelio formato "Camera Obscura". Tai fotoaparato prototipas – fotografijos kambarys, į kurį bus galima įeiti ir gyvai matyti, kaip veikia foto kameros principas. Kameros viduje, apsipratus su tamsa, galima išvysti ant sienos projektuojamą išorėje esantį apverstą vaizdą realiame laike. "Camera Obscura" – tai optinis įrenginys, naudotas dailininkų ir turėjęs didelę įtaką fotografijos atsiradimui. Fotografijos kambarys Kretingos muziejaus erdvėse veiks iki rugsėjo 30 d. Taip pat birželio 15 d. 17.30 val. fotografas Artūras Šeštokas čia surengs kūrybines dirbtuves, kuriose supažindins su šlapio kolodijaus fotografavimo technika. O birželio 22 d. 17.30 val. vyks sidabro želatinos atspaudų gaminimo edukacinės dirbtuvės.
Papildoma informacija

Vieta:

Kretingos muziejaus Ūkvedžio namas, Vilniaus g. 43

Data:

iki rugsėjo 30 d.

Norėdami naudoti žemėlapius, įjunkite visus slapukus. Slapukų valdiklius galite rasti apatiniame dešiniajame ekrano kampe