Jūs naudojate pasenusią naršyklę. Prašome atnaujinti savo naršyklę, kad jūsų naršymo patirtis šiame puslapyje būtų geresnė.
Maršrutai

Kalėdoms papuošta Kretinga

Ar sutinkate, kad Kretingoje jau tikrų tikriausios Kalėdos? 🌲🎄🎊Kretinga šiemet tarsi tikras Kalėdinis miškas: įžiebta pagrindinė Kretingos miesto eglė, miesto centrą užpildė daug mažų žavių eglučių. O Kretingos muziejuje šiemet įžiebtos net dvi kalėdinės eglės! O dar kur kitos Kalėdų grožybės ir kiekvieno iš mūsų papuošimai ? Kviečiame sekti šį kalėdinį maršrutą ir artimiausiu metu suplanuoti vizitą Kretingoje.

Maršrutą rekomenduojame pradėti nuo Kretingos muziejaus, kuriame šiemet sužibo net dvi kalėdinės eglės. Viena – dvaro partere, gamtos apsuptyje, o kita, pagal geriausias grafų Tiškevičių tradicijas, pačiame Žiemos sode.

Toliau nuo Kretingos muziejaus eidami Vilniaus gatve link Kretingos centro pasieksite Lurdą. Kretingos Lurdo grota – tikra ramybės oazė Kretingos miesto centre. Nepraeikite pro šalį ir apžiūrėkite šią šventiškai padabintą vietą. Tiesa tikras Kalėdinis grožis atsiskleis čia apsilankius vakare.

Kretingos bažnyčią jau verta aplankyti dėl to, kad joje saugomi neįkainojami istoriniai objektai – knygos, paveikslai, religiniai objektai. O artėjant Kalėdoms čia tiesiog ypatinga atmosfera. Užeikite apžiūrėti papuošimų, uždekite žvakelę ir sukalbėkite maldą už ateinančius metus.

Greta Rotušės aikštės esančiame skvere įrengtas unikalus Žėrinčių eglučių skveras, ji lankyti galėsite visą šventinį laikotarpį. Galiausiai aplankykite ir pasigrožėkite pagrindine miesto Kalėdų egle. Antrus metus iš eilės Kretingos Rotušės aikštėje sutvisko tikra, natūrali žaliaskarė, papuošta iš 15 tūkst. lempučių sudaryta girlianda, LED blykstėmis bei 200 auksinės ir sidabrinės spalvų ritulio formos žaislų.

Maršrutas

Maršruto objektai

Kretingos muziejus su Žiemos sodu
1

Kretingos muziejus su Žiemos sodu

Daugiau informacijos
Kretingos Lurdo grota
2

Kretingos Lurdo grota

Daugiau informacijos
Pranciškonų vienuolyno ir Viešpaties Apreiškimo Švč. Mergelei Marijai bažnyčios ansamblis
3

Pranciškonų vienuolyno ir Viešpaties Apreiškimo Švč. Mergelei Marijai bažnyčios ansamblis

Daugiau informacijos
Rotušės aikštė
4

Rotušės aikštė

Daugiau informacijos