Jūs naudojate pasenusią naršyklę. Prašome atnaujinti savo naršyklę, kad jūsų naršymo patirtis šiame puslapyje būtų geresnė.
Lankytinos vietos

Taktilinis žemėlapis I

Sumažintas pasaulis gali būti labai įdomus – juk visos detalės tuomet matosi tarsi iš viršaus, iš paukščio skrydžio. Norint Kretingą apžiūrėti iš paukščio skrydžio, tereikia užkopti į bažnyčios bokštą. O norint pamatyti pačią bažnyčią tarsi iš dangaus, kopti ar skristi niekur nereikia. Šalia bažnyčios esančiame skvere stovi pirmasis mieste iš bronzos pagamintas taktilinis žemėlapis – jis vaizduoja sumažintą Kretingos pranciškonų vienuolyno ir Viešpaties apreiškimo Švč. Mergelei Marijau bažnyčios kompleksą. Šį žemėlapį galima liesti ir jis yra pritaikytas regėjimo negalią turintiems žmonėms – informacija apie pranciškonų ansamblį parašyta Brailio raštu. Žemėlapis yra puiki pažinimo priemonė visiems, atvykstantiems į Kretingą ir besiruošiantiems aplankyti patį pranciškonų kompleksą.
Papildoma informacija

 

Adresas:

 Vilniaus g., Kretinga

 

Darbo laikas:

Visada

 

Kaina:

Nemokama

Norėdami naudoti žemėlapius, įjunkite visus slapukus. Slapukų valdiklius galite rasti apatiniame dešiniajame ekrano kampe