Jūs naudojate pasenusią naršyklę. Prašome atnaujinti savo naršyklę, kad jūsų naršymo patirtis šiame puslapyje būtų geresnė.
Edukacijos

Edukacinė programa „Piernika per mašinka“

EDUKACINIO UŽSIĖMIMO EIGA: Pasiruošimas renginiui (15 min.) - rankų plovimas, prijuosčių pasirinkimas ir užsirišimas; susirinkimas prie stalo. Teorinė dalis (15 min.): Supažindinti su kalendorinėmis ir didžiosiomis metų šventėmis, papročiais, tradiciniais kepiniais; išryškinant, kaip maisto gaminimo šeimose procesas atsispindi smulkiojoje lietuvių tautosakoje - patarlėse, priežodžiuose, mįslėse. Praktinė dalis (1 val.): Užsiėmimo metu dalyviai sužinos, iš kokių produktų yra ruošiama sausainių tešla, susipažins su produktų, skirtų kepiniams, ypatybėmis. Dalyviai patys minkys tešlą iš specialių produktų, skirtų sausainiams kepti. Unikaliu būdu formuos tešlą per malimo mašinėlę, mokysis, kaip paruošti kepimui skardą ir į ją sudėti suformuotus skanėstus. Kol keps sausainiai, prisimename ir mokomės žemaitiškų skaičiuočių ir liaudies žaidimų. Su ką tik iš krosnies išimtais karštais sausainiais moliniuose ąsočiuose patiekiama šviežiai užplikyta žolelių arbata. Renginio pabaiga ir darbo vietos sutvarkymas ( 10 min.) Kiekvienas dalyvis, susidėjęs iškeptų sausainių į ekologiškus popierinius maišelius, parsineš lauktuvių namiškiams.
Papildoma informacija

Adresas:

Vaineikių g. 8, Darbėnai

Telefonas:

+37067636452

Kaina:

Praktinio edukacinio užsiėmimo kaina 1 dalyviui – 10 eurai

Trukmė:

Praktinio edukacinio užsiėmimo trukmė – 1,4 valandos.

Norėdami naudoti žemėlapius, įjunkite visus slapukus. Slapukų valdiklius galite rasti apatiniame dešiniajame ekrano kampe