Jūs naudojate pasenusią naršyklę. Prašome atnaujinti savo naršyklę, kad jūsų naršymo patirtis šiame puslapyje būtų geresnė.
Edukacijos

Edukacinė programa „Lėlė ir akims ir zabovai“

EDUKACINIO UŽSIĖMIMO TURINYS: 1.Teorinė dalis - trukmė 20 min. Programos vedėja pristato dalyviams, kaip XX a. pradžioje buvo skatinamas vaikų kūrybiškumas, ugdomi motorikos gebėjimai. Supažindinama, kaip senajame Lietuvos kaime buvo kuriami žaislai vaikams; edukacinio užsiėmimo metu pristatoma skudurinių lėlių kūrimo (rišimo) istorija ir technologija. Ypač svarbu pažymėti, kad lėlės seniau Lietuvoje buvo rišamos tik iš naudotų audinių skiaučių bei atraižų. Akcentuojama antrinių žaliavų panaudojimo bei tvarumo nauda ir svarba seniau, gretinant, kokią ekologinę naudą kuriame dabar, ugdydami vaikų ir suaugusių draugiškumo aplinkai jauseną. Kuriant tokius unikalius žaislus, ypač dera žaismingai panaudoti smulkiosios tautosakos lobyną - patarles, priežodžius, mįsles. 2. Praktinė dalis – 1 valanda. Edukatorei padedant, mokomasi surišti lėlę pačiu archajiškiausiu, beje, ir lengviausiu būdu, nes lėlės figūrėlė ir drabužėliai tik surišami iš audinio dalelių (skiaučių) visiškai nenaudojant siuvimo adatos. Tikslinė grupė: suaugusiųjų žmonių bei vaikų ( nuo 7 metų) grupės ne mažiau negu 10 asmenų. Programai ,,Lėlė akims ir zabovai“ įgyvendinti reikalingos priemonės įskaičiuotos į edukacinio užsiėmimo kainą. Dalyviai bus aprūpinti visomis kūrybai reikalingomis priemonėmis ir medžiagomis. Po užsiėmimo kiekvienas dalyvis išsineša savo paties sukurtą lėlę.
Papildoma informacija

Adresas:

Vaineikių g. 8, Darbėnai

Telefonas:

+37067636452

Kaina:

Praktinio edukacinio užsiėmimo kaina 1 dalyviui – 8 eurai.

Trukmė:

Programos trukmė – 1, 5 val.

Norėdami naudoti žemėlapius, įjunkite visus slapukus. Slapukų valdiklius galite rasti apatiniame dešiniajame ekrano kampe