Jūs naudojate pasenusią naršyklę. Prašome atnaujinti savo naršyklę, kad jūsų naršymo patirtis šiame puslapyje būtų geresnė.
Edukacijos

Edukacija „Vonios malonumai“

Žmonės nuo seno rūpinasi savo oda, ją puoselėdami natūraliomis priemonėmis. Viena iš tokių priemonių, ypač vaikų labai mėgiami – vonios burbulai, pagaminti iš valgomosios sodos ir citrinos rūgšties. Be šių, pagrindinių, ingredientų naudojami eteriniai aliejai, žolelės ir kitos gamtos dovanos. Savo rankomis pagaminti burbuliuojantys rutuliukai voniai, arba vonios burbulai, gali būti ne tik puiki atsipalaidavimo priemonė, nuimanti stresą, nuovargį, bet ir nuostabi dovana. Dalyviai supažindinami su kiekvienos sudėtinės dalies savybėmis ir kiekvienos iš jų pritaikymo galimybėmis kasdienės buities darbuose. Gaminant vonios burbulus stiprinama ir komandinio darbo dvasia. Visi kartu priima bendrą sprendimą kokios spalvos ir kvapo bus jų burbulai. Paruoštos burbulų masės kokybė taip pat priklauso nuo visų komandos narių indėlio. Vieno užsiėmimo trukmė 1 val. Programoje gali dalyvauti įvairaus amžiaus vaikai ir suaugusieji. Vieno užsiėmimo metu gali dalyvauti iki 25 dalyvių. Kiekvienas dalyvis pasigamins po kelis vonios burbulus.
Papildoma informacija

Adresas:

Vaineikių g. 8, Darbėnai, Kretingos r.

Telefonas:

+37067636452

Trukmė:

1 val.

Norėdami naudoti žemėlapius, įjunkite visus slapukus. Slapukų valdiklius galite rasti apatiniame dešiniajame ekrano kampe