Jūs naudojate pasenusią naršyklę. Prašome atnaujinti savo naršyklę, kad jūsų naršymo patirtis šiame puslapyje būtų geresnė.
Edukacijos

Edukacija „Muilo kelias“

Muilą naudojame kasdien, tačiau nesusimąstome, kaip jis atsirado, kaip prausėsi mūsų seneliai ir proseneliai, kada atsirado toks muilas, kokį naudojame dabar. Edukacijos dalyviai supažindinami su istorija, iš kur ir kada atsirado muilas. Pristatomas senovinis muilo virimas, jo gaminimo technologija. Namų gamybos muilas - pats natūraliausias produktas, nes patys galite kontroliuoti jo sudėtį bei kvapą. Programos metu sužinosite muilo gamybos ištakas. Edukacijos metu galėsite išsirinkti Jums norimą muiliuko spalvą, kvapą. Kad muiliukas būtų dar labiau išskirtinis, kviesime puošti turimų vaistažolių žiedais ir kitais natūraliais papuošimais. Programa „MUILO KELIAS“ skirta supažindinti vaikus, jaunimą ir suaugusiuosius su muilo istorija nuo biblijinių laikų iki dabar, su skirtingais muilo gamybos būdais. Programa taip pat skatina dalyvių eko mąstymą. Praktinėje dalyje siekiama išmokyti dalyvius pasigaminti muilą pagal senovines tradicijas. Gaminant produktą pagal senovines tradicijas, naudojami natūralūs nuovirai, išlaikomas autentiškumas ir tradicijos. Muilą naudojame kasdien, tačiau nesusimąstome, kaip jis atsirado, kaip prausėsi mūsų seneliai ir proseneliai. Dalyvaudami šioje programoje susipažindinsite su skirtingais muilo gamybos būdais, išmoksite pasigaminti muilą pagal senovines tradicijas naudojant gyvulinius riebalus (kiaulės taukus), įvairius aliejus arba muilo bazę. Programą sudaro 3 paprogramės, atsižvelgiant į dalyvių amžių ir pomėgius. Renkantis šią programą galimi trys variantai: 1. Paprogramė „Muilo gamyba iš gyvulinių riebalų“ skirta moksleivių nuo 12 m. ir suaugusiųjų grupėms iki 25 asmenų. Tai visiškai autentiško gyvulinių riebalų tautinio paveldo naminio muilo gamyba, naudojant gyvulinius riebalus (kiaulės taukus). 2. Paprogramė „Muilo gamyba iš augalinių riebalų“ skirta moksleivių nuo 12 m. ir suaugusiųjų grupėms iki 25 asmenų. Tai „Pagerinto“ muilo iš augalinių riebalų (įvairių aliejų), eterinių aliejų gamyba. 3. Paprogramė „Muilo gamyba iš muilo bazės“ skirta moksleivių nuo 7 m. ir suaugusiųjų grupėms iki 25 asmenų. Ši programa nėra sudėtinga, nes turime jau pagamintą muilo bazę į kurią dalyviai įsideda tik priedus. Todėl joje gali dalyvauti ir jaunsni vaikai.
Papildoma informacija

Adresas:

Vaineikių g. 8, Darbėnai, Kretingos r.

Trukmė:

2 val.

Telefonas:

+37067636452

Norėdami naudoti žemėlapius, įjunkite visus slapukus. Slapukų valdiklius galite rasti apatiniame dešiniajame ekrano kampe